Ślizgacze w wersji SLIM, tylko 4mm wysokości, funkcja tłumienia dzwięku

 

System QucikClick SLIM łączy w sobie kilka nowatorskich cech i korzyści dla współczesnego projektowania mebli. Minimalna wysokość zamontowanej konstrukcji wynosząca maksymalnie 4mm sprawia, że jest prawie niewidoczny w gotowym meblu.

Ponadto zapewnia doskonałe właściwości ślizgowe na wszystkich podłogach. Dzięki wypukłej formie elementów mocujących, meble mogą być niezwykle wygodne, na nierównych podłogach.

Montaż jest bardzo szybki i łatwy. Podstawa jest zamocowana na stałe pod meblami, na przykład za pomocą śruby mocującej lub wkręta. Następnie, w zależności od użytkowanej podłogi twardej lub miękkiej, wystarczy wcisnąć odpowiednią wkładkę i gotowe ! Hałas i wibracje są tłumione przez specjalny absorber, który jest częścią podstawy bazowej.

W przypadku wymiany podłogi, na przykład z dywanu, wykładziny na parkiet w ciągu kilku sekund możemy dopasować odpowiedni ślizgacz - wystarczy kliknąć starą wkładkę, kliknąć nowy i gotowe.

QuickClick SLIM jest w 100% wyprodukowany w Niemczech, z najwyższej jakości materiałów.

Dzięki wymiennym wkładką możemy go używac praktycznie na każdej okładzinie podłogowej.

Dostępne wkładki w systemie SLIM do różnych podłóg:

  • SOFT  

Wkładka ślizgowa SOFT wykonana jest z miękkiego filcu wełnianego. Opatentowane łączenie tworzywa z częścią ślizgową jest wtapiane bezpośrednio na etapie odlewania co powoduje, że filc bardzo mocno przylega do wkładki. Dzięki temu wkładka jest szczególnie bezpieczna, stabilna i sprężysta co gwarantuje jej bardzo długi okres wytrzymałości. Wkładka SOFT jest bardzo cicha, meble przesuwamy praktycznie bez hałasu i płynnie, bez zarysowań.

Wkładka ślizgowa SOFT jest idealna do wszystkich wrażliwych okładzin podłogowych takich jak: parkiet, podłogi laminowane, panele, marmur lub gładkie płytki ceramiczne.

  • ULTRASOFT  

Wkładka ślizgowa ULTRASOFT wykonana jest z miękkiego filcu, z naturalnej puszystej wełny, chroni wszystkie delikatne podłogi, jest bardzo cicha. Opatentowane łączenie tworzywa z częścią ślizgową jest wtapiane bezpośrednio na etapie odlewania co powoduje, że filc bardzo mocno przylega do wkładki. Dzięki temu wkładka jest szczególnie bezpieczna, stabilna i sprężysta co gwarantuje jej bardzo długi okres wytrzymałości.

 

Wkładka ślizgowa ULTRASOFT jest idealna do wszystkich wrażliwych okładzin podłogowych, takich jak: parkiet, laminat, panele podłogowe, marmur lub delikatne płytki ceramiczne.

  • NATURAL  

Wkładka ślizgowa NATURAL wykonana z naturalnego filcu odpornego na ścieranie, wyjątkowo trwała. Opatentowane łączenie tworzywa z częścią ślizgową jest wtapiane bezpośrednio na etapie odlewania co powoduje, że filc bardzo mocno przylega do wkładki. Dzięki temu wkładka jest szczególnie bezpieczna, stabilna i sprężysta co gwarantuje jej bardzo długi okres wytrzymałości.

Wkładka ślizgowa NATURAL jest idealna do wszystkich twardych, gładkich powierzchni takich jak: płytki, glazura, kamienie naturalne, mozaiki, podłogi PCV, linoleum lub deski z naturalnego drewna.

  • HYPER  

Wkładka ślizgowa HYPER wykonana z wyjątkowo śliskiego, termoplastycznego materiału, ma najlepsze właściwości ślizgowe.

Wkładka HYPER jest idealna do wszystkich miękkich, chropowatych powierzchni typu wykładzina, dywany, filc jak również powierzchnie betonowe, metalowe lub korkowe.

 

 

 

 

Szybki kontakt z naszym konsultantem

  661 440 176

info@przyjacielpodlogi.pl

Pn - Pt 8:00 - 16:00