Dlaczego system QuickClick jest tak dobry ?

 
Rewolucyjny system ślizgaczy niemieckiej firmy WAGNER - QuickClick
Jest pierwszym systemem do przesuwania i zabezpieczenia mebli z wymiennymi wkładkami. Wkładki możesz dowolnie dostosować do danej okładziny podłogowej i własnych potrzeb. Możesz je wymieniać w meblach wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, w dowolnym momencie, bez specjalistycznych narzędzi. Wystarczy jedno kliknięcie i gotowe !
 
Jest genialny i zarazem bardzo prosty...
Jak to działa - przymocuj podstawę bazową do mebla, następnie wybierz odpowiednią wkładkę do danej podłogi. Może to być ślizgacz ułatwiający przesuwanie po podłodze lub na przykład utrzymujący krzesło w swoim miejscu, wybór należy do Ciebie jaki typ chcesz zastosować. Wystarczy wcisnąć ślizgacz w podstawę i gotowe !
Rozwiązanie z " kliknięciem " pozwala na wymianę ślizgacza bardzo szybko i w dowolnym momencie, bez specjalistycznego narzędzia. Za każdym razem kiedy zmieniamy podłogę, panele, parkiet lub wykładzinę możemy szybko zmienić ślizgacz w meblu. System jest: wygodny, szybki, bezpieczny i niezwykle estetyczny !
 

 

Główne zalety systemu..

  • Jest trwale przymocowany, dzięki czemu chroni nogę meblową i pozwala bezpiecznie przesuwać mebel po dowolnym rodzaju podłogi, delikatnie, bezpiecznie i ostrożnie.
  • System QuickClick jest przemyślanym i oryginalnym rozwiązaniem, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić nasz cenny czas, wysiłek i koszty. Zapewnia optymalną trwałość mebli, podłóg, komfort użytkowania i co ważne zachowuje ich wartość.
  • QuickClick jest wykonany tylko z najwyższej jakości materiałów, produkowany w 100% w Niemczech, przetestowany pod względem trwałości i bezpieczeństwa, jest opatentowany i często nagradzany międzynarodowymi nagrodami za jakość i wzornictwo.
  • Części systemu QuickClick są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. W wariantach SOFT, ULTRASOFT, NATURAL, SUPER, HYPER lub STOP

Przewaga nad tradycyjnymi ślizgaczami i zaślepkami..

Tradycyjne i popularne ślizgacze często nie spełniają swojej funkcji, są nieodpowiednie do danej podłogi lub po prostu bardzo szybko się zużywają. Skutkiem tego jest uszkodzenie podłogi, co niestety jest bardzo kosztowne.

System QuickClick gwarantuje nam ochronę podłóg i co najważniejsze zaoszczędzi nieplanowane wydatki z tym związane !
Ochrona mebli i podłóg to podstawa...
System QuickClick składający się z dwóch części to ochrona dla mebli i podłóg.. Zawsze wybieramy podstawę bazową dopasowaną do mebla i wkładkę, ślizgacz odpowiedni dla danej podłogi. Łączymy dwa elementy i gotowe - QuickClick..
Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji systemu, gwarantują bezpieczeństwo i długie bezawaryjne użytkowanie.
Efekt gwarantowany..