QuickClick DUO - dwie funkcje w jednym ślizgaczu - po prostu odwróć !

 
QuickClick DUO - to pierwszy odwracalny system ślizgaczy do mebli, rozwiązanie 2w1. Wkładki DUO można obracać tak często, jak to jest wymagane, bez użycia specjalnych narzędzi. Jedna strona przeznaczona jest do podłogi drewnianej a druga do dywanu, Ty decydujesz którą i kiedy chcesz użyć !
 
 
QuickClick DUO to system klasy PREMIUM

Optymalizuje właściwości wszystkich mebli, które możemy przesuwać i przenosić w inne miejsca np: krzesła, taborety, meble wypoczynkowe, sofy i fotele. Zapewnia wygodne i łatwe przesuwanie mebli chroniąc przy tym podłogi przed zarysowaniem. Dzięki efektowi pochłaniania hałasu zapewnia odpowiednią akustykę pomieszczeń.

QuickClick DUO składa się z dwóch komponentów, czyli spełnia dwie funkcje.. Zestaw stanowi część bazowa, która jest przymocowywana do spodu mebla np: nóżki meblowej. Do tego dobieramy wkładkę DUO, która łączy w sobie dwa nierozłączne materiały po obu stronach. Z jednej strony puszysty filc wełniany chroniący podłogi drewniane typu parkiet lub laminaty, natomiast po drugiej stronie specjalne tworzywo przeznaczone do podłoży miękkich typu dywany.

 

 
QuickClick DUO to nowoczesne rozwiązanie, które otrzymało dużo prestiżowych nagród i wyróżnień.
Ten inteligentny i funkcjonalny system jest produkowany w całości w Niemczech z najwyższej jakości materiałów. Otrzymał wiele międzynarodowych nagród takich jak: " Interior innovation award " , " IF product design award " ; " Focus Open " i wiele innych..