QC podstawa wkręcana DUO 25mm + wkład Ultra Soft/Hyper / komplet na 1 krzesło

  • Kod: W15 7809 00
  • Dostępność: Jest Jest
  • kpl
  • Cena netto: 12,80 zł 15,75 zł
  • Skład zestawu: 4 x podstawa; 4 x wkład DUO-ULTRASOFT/HYPER fi25mm
  • Dwustronna - ULTRASOFT do paneli, parkietów i HYPER do dywanów, wykładzin
  • Opatentowany system QuickClick: przykręcana podstawa z wymienną wkładką ślizgową
  • Kompletny zestaw na jedno krzesło, noga meblowa fi25mm
  • 100% jakości producenta - Made in Germany
QuickClick DUO - zasada 2w1 - po prostu odwróć !
DUO jest wyjątkowy. Dzieje się tak, ponieważ jest to pierwszy odwracalny system ślizgaczy do mebli i działa jako rozwiązanie 2w1. Wkładki są dwustronne z dwoma funkcjam, przeznaczeniem do rożnych okładzin podłogowych, przykładowo jedna strona przeznaczona jest do dywanów natomiast druga strona do paneli podłogowych. Wkładkę DUO można obracać tak często, jak jest to wymagane i bez specjalnego narzędzia: po prostu kliknij, przekręć i kliknij ponownie! Gotowe..
 

Jedna strona:

Wkładka ślizgowa ULTRASOFT wykonana jest z miękkiego filcu, z naturalnej puszystej wełny, chroni wszystkie delikatne podłogi, jest bardzo cicha. Opatentowane łączenie tworzywa z częścią ślizgową jest wtapiane bezpośrednio na etapie odlewania co powoduje, że filc bardzo mocno przylega do wkładki. Dzięki temu wkładka jest szczególnie bezpieczna, stabilna i sprężysta co gwarantuje jej bardzo długi okres wytrzymałości.

Wkładka ślizgowa ULTRASOFT jest idealna do wszystkich wrażliwych okładzin podłogowych, takich jak: parkiet, laminat, panele podłogowe, marmur lub delikatne płytki ceramiczne. 

Druga strona:

Wkładka ślizgowa HYPER wykonana jest z wyjątkowo trwałego, termoplastycznego tworzywa, posiada bardzo dobre właściwości ślizgowe. Odporna na ścieranie, odlana w całości z jednego typu materiału.

Wkładka ślizgowa HYPER idealna do wszystkich miękkich, mocnych lub szorstkich powierzchni podłogowych takich jak: dywany, wykładziny hotelowe, filc, korek, podłogi betonowe lub metal.

Wymienne, zapasowe wkładki, patrz akcesoria poniżej.

Odwieczny problem ?

Doświadczamy tego na codzień. Meble typu krzesła, sofy, stoły, stoliki są często przenoszone lub przesuwane. Skutkuje to widocznymi uszkodzeniami mebli, podłóg i wykładzin podłogowych. Towarzyszą temu głośne i denerwujące dźwięki. Standardowe, dostępne na rynku ślizgacze zapewniają jedynie krótkotrwały środek zaradczy: odpadają, odklejają się, szybko zużywają co powoduje, że możemy łatwo i nie zwracając przy tym uwagi uszkodzić meble i podłogi.

Mamy na to inteligentne rozwiązanie !
Oryginalne i opatentowane rozwiązanie nazywa się QuickClick - to pierwszy system ślizgaczy i stopek z wymiennymi wkładami. Wyróżniającym elementem systemu jest podstawa przymocowywana raz do mebla, która stanowi bazę dla różnych wkładek, ślizgaczy i stoperów. Możemy je wybierać zgodnie z przeznaczeniem i zmieniać w dowolnym momencie na inne, poprzez szybkie wciśniecie - kliknięcie, co ważne bez specjalnego narzędzia. Ten system ochroni meble i podłogi na zawsze..

System QuickClick jest genialny i zarazem bardzo prosty...

Jak to działa - przymocuj podstawę bazową do mebla, następnie wybierz odpowiednią wkładkę do danej podłogi. Może to być ślizgacz ułatwiający przesuwanie po podłodze lub na przykład utrzymujący krzesło w swoim miejscu, wybór należy do Ciebie jaki typ chcesz zastosować. Wystarczy wcisnąć ślizgacz w podstawę i gotowe !
Rozwiązanie z " kliknięciem " pozwala na wymianę ślizgacza bardzo szybko i w dowolnym momencie, bez specjalistycznego narzędzia.
Za każdym razem kiedy zmieniamy podłogę, panele, parkiet lub wykładzinę możemy szybko zmienić ślizgacz w meblu.

System jest: wygodny, szybki, bezpieczny i niezwykle estetyczny !