QC podstawa wkręc. 30mm + wkład filc natural / komplet na 1 krzesło

  • Kod: W15 7853 00
  • Dostępność: Jest Jest
  • kpl
  • Cena netto: 9,41 zł 11,57 zł
  • Skład zestawu: 4 x podstawa; 4 x wkład NATURAL fi30mm, 4 x wkręt
  • Wkładka ślizgowa NATURAL z naturalnego filcu odpornego na ścieranie, wyjątkowo trwała. Do płytek, glazury, terakoty itp.
  • Opatentowany system QuickClick: przykręcana podstawa z wymienną wkładką ślizgową
  • Kompletny zestaw na jedno krzesło, noga meblowa fi30mm
  • 100% jakości producenta - Made in Germany

Wkładka ślizgowa NATURAL wykonana z naturalnego filcu odpornego na ścieranie, wyjątkowo trwała. Opatentowane łączenie tworzywa z częścią ślizgową jest wtapiane bezpośrednio na etapie odlewania co powoduje, że filc bardzo mocno przylega do wkładki. Dzięki temu wkładka jest szczególnie bezpieczna, stabilna i sprężysta co gwarantuje jej bardzo długi okres wytrzymałości.

Wkładka ślizgowa NATURAL jest idealna do wszystkich twardych, gładkich powierzchni takich jak: płytki, glazura, kamienie naturalne, mozaiki, podłogi PCV, linoleum lub deski z naturalnego drewna.

Wymienne, zapasowe wkładki, patrz akcesoria poniżej

Odwieczny problem ?

Doświadczamy tego na codzień. Meble typu krzesła, sofy, stoły, stoliki są często przenoszone lub przesuwane. Skutkuje to widocznymi uszkodzeniami mebli, podłóg i wykładzin podłogowych. Towarzyszą temu głośne i denerwujące dźwięki. Standardowe, dostępne na rynku ślizgacze zapewniają jedynie krótkotrwały środek zaradczy: odpadają, odklejają się, szybko zużywają co powoduje, że możemy łatwo i nie zwracając przy tym uwagi uszkodzić meble i podłogi.

Mamy na to inteligentne rozwiązanie !
Oryginalne i opatentowane rozwiązanie nazywa się QuickClick - to pierwszy system ślizgaczy i stopek z wymiennymi wkładami. Wyróżniającym elementem systemu jest podstawa przymocowywana raz do mebla, która stanowi bazę dla różnych wkładek, ślizgaczy i stoperów. Możemy je wybierać zgodnie z przeznaczeniem i zmieniać w dowolnym momencie na inne, poprzez szybkie wciśniecie - kliknięcie, co ważne bez specjalnego narzędzia. Ten system ochroni meble i podłogi na zawsze..

System QuickClick jest genialny i zarazem bardzo prosty...

Jak to działa - przymocuj podstawę bazową do mebla, następnie wybierz odpowiednią wkładkę do danej podłogi. Może to być ślizgacz ułatwiający przesuwanie po podłodze lub na przykład utrzymujący krzesło w swoim miejscu, wybór należy do Ciebie jaki typ chcesz zastosować. Wystarczy wcisnąć ślizgacz w podstawę i gotowe !
Rozwiązanie z " kliknięciem " pozwala na wymianę ślizgacza bardzo szybko i w dowolnym momencie, bez specjalistycznego narzędzia.
Za każdym razem kiedy zmieniamy podłogę, panele, parkiet lub wykładzinę możemy szybko zmienić ślizgacz w meblu.

System jest: wygodny, szybki, bezpieczny i niezwykle estetyczny !