QC podstawa SLIM/z tłumieniem dźwięku + wkład ultra soft 17mm / komplet na 1 krzesło

  • Kod: W15 8083 00
  • Dostępność: Jest Jest
  • kpl
  • Cena netto: 10,74 zł 13,21 zł
  • Skład zestawu: 4 x podstawa SLIM; 4 x wkład ULTRASOFT  17mm; 4 x wkręt
  • Wkładka ślizgowa ULTRASOFT z miękkiego filcu wełnianego do wszystkich wrażliwych podłóg typu: parkiet, panele podłogowe, podłogi marmurowe
  • Opatentowany system QuickClick: przykręcana podstawa z wymienną wkładką ślizgową
  • Kompletny zestaw na jedno krzesło, noga meblowa fi17mm
  • 100% jakości producenta - Made in Germany

Wkładka ślizgowa ULTRASOFT wykonana jest z miękkiego filcu, z naturalnej puszystej wełny, chroni wszystkie delikatne podłogi, jest bardzo cicha. Opatentowane łączenie tworzywa z częścią ślizgową jest wtapiane bezpośrednio na etapie odlewania co powoduje, że filc bardzo mocno przylega do wkładki. Dzięki temu wkładka jest szczególnie bezpieczna, stabilna i sprężysta co gwarantuje jej bardzo długi okres wytrzymałości.

Wkładka ślizgowa ULTRASOFT jest idealna do wszystkich wrażliwych okładzin podłogowych, takich jak: parkiet, laminat, panele podłogowe, marmur lub delikatne płytki ceramiczne. 

System SLIM łączy w sobie zalety dodatkowych korzyści dla współczesnego wzornictwa mebli. Jego cechą główną i wyróżniającą jest minimalna wysokość, która wynosi maksymalnie 4mm. Sama konstrukcja ślizgaczy SLIM jest praktycznie niewidoczna. Dodatkowo gumowana podstawa zapewnia doskonałe właściwości tłumienia hałasu.

Wymienne, zapasowe wkładki, patrz akcesoria poniżej.

Odwieczny problem ?

Doświadczamy tego na codzień. Meble typu krzesła, sofy, stoły, stoliki są często przenoszone lub przesuwane. Skutkuje to widocznymi uszkodzeniami mebli, podłóg i wykładzin podłogowych. Towarzyszą temu głośne i denerwujące dźwięki. Standardowe, dostępne na rynku ślizgacze zapewniają jedynie krótkotrwały środek zaradczy: odpadają, odklejają się, szybko zużywają co powoduje, że możemy łatwo i nie zwracając przy tym uwagi uszkodzić meble i podłogi.

Mamy na to inteligentne rozwiązanie !
Oryginalne i opatentowane rozwiązanie nazywa się QuickClick - to pierwszy system ślizgaczy i stopek z wymiennymi wkładami. Wyróżniającym elementem systemu jest podstawa przymocowywana raz do mebla, która stanowi bazę dla różnych wkładek, ślizgaczy i stoperów. Możemy je wybierać zgodnie z przeznaczeniem i zmieniać w dowolnym momencie na inne, poprzez szybkie wciśniecie - kliknięcie, co ważne bez specjalnego narzędzia. Ten system ochroni meble i podłogi na zawsze..

System QuickClick jest genialny i zarazem bardzo prosty...

Jak to działa - przymocuj podstawę bazową do mebla, następnie wybierz odpowiednią wkładkę do danej podłogi. Może to być ślizgacz ułatwiający przesuwanie po podłodze lub na przykład utrzymujący krzesło w swoim miejscu, wybór należy do Ciebie jaki typ chcesz zastosować. Wystarczy wcisnąć ślizgacz w podstawę i gotowe !
Rozwiązanie z " kliknięciem " pozwala na wymianę ślizgacza bardzo szybko i w dowolnym momencie, bez specjalistycznego narzędzia.
Za każdym razem kiedy zmieniamy podłogę, panele, parkiet lub wykładzinę możemy szybko zmienić ślizgacz w meblu.

System jest: wygodny, szybki, bezpieczny i niezwykle estetyczny !